DEKORASYON & TADiLAT

Hassas işçilik uygulamaları Sıva, alçı, kartonpiyer, mutfak ve banyo dekorasyonu işlerinizi uzman ekibimizle en kısa sürede, en uygun fiyata yapıyoruz.

İÇ MEKAN BOYAMA


Evinizin veya ofisinizin iç mekan renkleri, yaşam tarzınızı belirleyen ve mekan içinde geçireceğiniz zamanlara son derece etkileri olan bir noktadır. İçinde bulunduğunuz odanın duvar ve tavan renklerinin ışığı yansıtan soft renklerden seçilmesi her zaman size ferah bir ortam hissi sağlayacaktır.

DIŞ MEKAN BOYAMA


Dış cephe boyası seçiminde renkten önce boyanın uygulanacak iklim ve yüzey koşullarına uygunluğuna dikkat ediniz. Aşırı yağış alan iklimlerde ( Karadeniz, Akdeniz gibi ) öncelikli tercih neme dayanıklı boyalar olmalı. Bu da özel reçineli Verona Lite veya Veronasil gibi silikonlu dış cephe olmalı.

DEKORATİF BOYA UYGULAMA


Duvar renginin öneminden ve odanın atmosferini ne kadar çok etkilediğinden sıkça söz ediyoruz. Duvar boyası ve duvar kağıdının yanı sıra farklı bir duvar görünümü için tercih edilebilecek uygulamalardan biri de desenli boya uygulamasıdır. Desenli boyalar, duvarda çeşitli desenler elde edilmesine elverişli, özel boyalardır.

ASMA TAVAN UYGULAMALARI


Daha estetik bir görünüm için mekanlarınızda, normal tavanın daha aşağı bir seviyesinde ve istenmeyen görüntüleri gizleyecek yeni bir tavan daha yapılması gerekir. Normal tavanın alt tarafında tavana asılarak oluşturulan sistemlere asma tavan adı verilmektedir.

TAŞ YÜNÜ TAVAN UYGULAMALARI


İnsan yaşamını tehdit etmez, sağlıklıdır.%70 , %95 ve % 100 oranlarındaki rutubete ve neme dayanıklıdır.Sesi yalıtma özelliğine sahiptir. Böylece mekandaki sesleri netleştirir.Asma tavanda tadilat yapılması durumunda, yapılacak olan tadilat işlerine büyük bir kolaylık sağlar.

GERGİ TAVAN UYGULAMALARI


Dijital Baskı Gergi Tavan, Akustik Gergi Tavan, Lake Doku Gergi tavan, Işıklı Dolgu Gergi Tavan gibi çeşitli uygulamaları mevcuttur. Özellikle iş yerlerinde tavanlarda ve duvarlarda logolu veya özel banner ile uygulanabilmektedir. Gergi tavan sistemi sadece tavan olarak değil hem aydınlatmada hem de reklam sektöründe uygulanabilmektedir.

SERAMİK ve GRANİT UYGULAMALARI


Seramik ve granit kaplama uygulaması yapılacak mekanın özellikleri ve büyüklüğüne göre birbirinden farklı yüzlerce duvar ve yer kaplama malzemesi alternatifi arasından seçim yapma imkanı sunmaktayız. Ayrıca zengin bordür ve dekorasyon çeşitleri ile uygulama alternatifleri sunmaktayız.

LAMİNAT PARKE UYGULAMALARI


Laminat parke, tam olarak ağaç olmayan, ağacın yan ürünlerinden oluşan ürünlerin preslenerek MDF veya HDF dediğimiz sentetik ürünlerden oluşan parkelerdir. Yüzer sistem olarak döşenir. Tercih sebebi olarak önemli ölçüde fiyatının düşük ve uygulamadaki sürenin az bir süreçte gerçekleşmesidir.

MERMER UYGULAMALARI


Doğal taş görünümü ile evin iç ve dış mekanlarda tercih edebileceğiniz, şık ve modern uygulamalar olan dekoratif mermer uygulamaları, kullanıldığı mekana daha lüks ve daha gösterişli bir hava katıyor. Genellikle banyo ve mutfaklarda tercih edilse de, günümüzde bir çok farklı mekanda tercih edilmektedir.

PVC KAPI ve PENCERE UYGULAMALARI


Düz pencere ve kapı sistemlerinden, katlanır ve sürgülü uygulamalara, renkli-ahşap uygulamalardan mono blok panjur uygulamalarına, kış bahçesinden cam oda uygulamalarına kadar bir çok farklı mekanda deneyimli uzman kadrolarımız ve ürettiğimiz çözümler ile hizmetinizdeyiz.

DUVAR KAĞIDI UYGULAMALARI


Duvar kağıtları, kullanım süresi bakımından boyaya göre daha ekonomiktir. Boyayı daha sık yaptırmak gerekirken, duvar kağıdı uygulandığı mekanlarda en az 10-15 yıl rahatlıkla kullanılabilir. Firmaların garanti süreleri 5-10 yıl arasında değişmektedir. Duvar kağıtlarında bozulan yerlerinde çok rahatlıkla tadilat yapılabilmektedir.

ELEKTRİK UYGULAMALARI


Bina içi ve çalışma alanlarınızın elektrik işleri için uzman kadromuz ve kaliteli malzeme seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.